O nas

Jako jedna z nielicznych agencji reklamowych w Gdańsku kompleksowo przygotowujemy i realizujemy kampanie promocyjne na wszystkich etapach: planowanie, kreacja artystyczna, realizacja techniczna, zakup mediów, dobór kanałów informacyjnych. Tworzymy kampanie ATL, BTL a także reklamy ambientowe.

Wykorzystujemy każde medium – począwszy od druków reklamowych, poprzez reklamę zewnętrzną, prasową, radiową, internetową, na telewizyjnej kończąc – tak, aby nasz przekaz dotarł do konkretnego odbiorcy.

Znamy psychologię reklamy, śledzimy trendy rynkowe i korzystamy z najnowszych technologii. Do tego dokładamy świeże spojrzenie i koncentrację na briefingu Klienta. Znajomość rynku pozwala nam na dopracowanie danego projektu pod względem koncepcyjnym. Dzięki temu nasze reklamy nie tylko są oryginalne, ale też trafiają do każdego odbiorcy.

Zespół

Kreacja i efekt – to my. Pasja i doświadczenie – to też my. Myślimy kreatywnie i sprzedażowo, działamy efektywnie.

Nasza praca przynosi wymierne korzyści.

Zespół trójmiejskiej agencji reklamowej Multimedia Productions Sp. Z o.o. to profesjonaliści: graficy, designerzy, fotograficy, copywriterzy, specjaliści od marketingu i PR.

Uwielbiamy wyzwania! Potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Jeśli chodzi o reklamę – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Jesteśmy MULTIMEDIAlni – wykorzystujemy wszystkie współczesne media, aby reklama Twojej firmy dotarła tam, gdzie chcesz.

Historia

Multimedia Productions Sp. z o.o. powstała w 1993 r., bazując na przekształconych spółkach z udziałem zagranicznym IMAGE i IMAGE INTERNATIONAL.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie udziałowców Spółki w show-biznesie, branży reklamowej oraz poligraficznej, w tym prawie 30 lat brandu Multimedia Productions, mówi samo za siebie.

Do naszych najważniejszych osiągnięć należą:
– trwająca przeszło 12 lat współpraca z Festiwalem Dobrego Humoru (cała oprawa graficzna)
– opracowanie wielu tekstów i realizacja reklam dla firmy VECTRA
– organizacja różnego rodzaju eventów: pokazów mody w Alfa Centrum, imprez z okazji dni dziecka/walentynek w Galerii Bałtyckiej, innych imprez okolicznościowych
– oprawa graficzna firmy Flugger
– wykonanie gigapanoram dla, m. in., miasta Gdyni
– wykonanie od podstaw stron internetowych: http://www.gdyniaturystyczna.pl; http://www.giga.miasto.gdynia.pl/2/index.html; http://www.solidarnosc.org.pl/
– reklamy cukierni Czernis
– wielokrotna współpraca z Video Studio Gdańsk
– obsługa Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni
– wykonanie niestandardowych opakowań z plastiku w ramach współpracy z Plastteam
– realizacja filmu promującego Pomorskie Lokalne Grupy Działania
– realizacja wirtualnej wycieczki po Katedrze Oliwskiej (element strony internetowej)